Turdem Turizm Kurumsal - Araç Arıyorum

Faaliyet Alanlarımız


  • PERSONEL TAŞIMACILIĞI
  • ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
  • GEZİ VE ORGANİZASYON
  • TRANSFER


Firmamız Hakkında

"Daha Mükemmele Yolculuk" sloganı ile sektörde yerini alan Turdem Turizm, tecrübeli, dinamik ve sorumluk duygusuna sahip çalışanları ile personel ve öğrenci taşımacılığına yeni soluklar getirmeyi amaçlamakta, firma personellerini ve en değerli varlığımız olan çocuklarımızı işlerine, okullarına, evlerine, sevdiklerine zamanında ve huzur içinde taşımaktadır. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, filomuzu günün koşullarına ve teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemekteyiz.

Personel Taşımacılığı 

Turdem Turizm her geçen gün büyüyen filosu, tecrübeli kadrosu ile personellerinizi zamanında, güvenli, konforlu taşımayı taahhüt eder.

Öğrenci Taşımacılığı

Özellikle ilk okul çağında okuyan öğrencilerin evlerinden çıktıktan sonra eğitiminin başladığı ilk noktadır servis araçları. Turdem Turizm ailesi olarak bu bilinçle her gün binlerce öğrencimizi evlerinden okullarına ve okullarından da evlerine taşımaktayız. Deneyimli servis sürücülerimiz ve rehber personellerimiz bu bağlamda gerekli tüm eğitimi almakta, en değerli varlığımız olan çocuklarımızı sevdiklerine kavuşturmaktadır.

Özel Gezi ve Organizasyon

Siz değerli müşterilerimizin, özel günlerinde, toplantı, seminer, konferans, gezi ve spor etkinliklerinde uzun yol deneyimli sürücü ekibi, yeni model, son teknoloji ile donanmış araçları ile sizlere ‘’ Daha Mükemmel Bir Yolculuk ‘’ sunuyoruz.


Firmaya ait ilanlar

İlan Tipi İlan Tarihi Nereden Nereye
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 30.01.2018 -30.04.2018 İstanbul-Kadıköy-Bostancı İstanbul-Ümraniye-Sanayii İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 30.01.2018 -30.04.2018 İstanbul-Maltepe-Başıbüyük İstanbul-Tuzla-Orhanlı İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 21.11.2017 -20.02.2018 İstanbul-Ataşehir-Kayışdağı İstanbul-Sultanbeyli-Battalgazi İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 21.11.2017 -20.02.2018 İstanbul-Tuzla-Postahane Mah. İstanbul-Tuzla-Aydınlı Deri Sanayi İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 21.11.2017 -20.02.2018 İstanbul-Pendik-Topselvi İstanbul-Tuzla-Aydınlı Deri Sanayi İlanı Gör