Gence Turizm Kurumsal - Araç Arıyorum

Faaliyet Alanlarımız


  • PERSONEL TAŞIMACILIĞI
  • ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
  • GEZİ VE ORGANİZASYON
  • TRANSFER


Firmamız Hakkında

Gence, 1988 yılından günümüze değin eğitimli personeli, uzman yönetici kadrosu ve konforlu, son model araçları ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedeflemiştir.

Tüm çalışanlarımız ortak bir sorumluluk bilincine sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekteyiz.

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Gence Tur tarafından teminat altına alınmıştır

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci servisi hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Sorumluluğun bilincinde olan Gence Tur geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çcuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Gence Tur için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Özel Transfer Hizmetleri

Özel transfer, isteğe bağlı olarak şoförlü ve şoförsüz VIP araçlarımızla; özel misafirlerinizin hava alanı, toplantı, seminer, otel, organizasyon ve benzeri faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüx araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmettir.


Firmaya ait ilanlar

İlan Tipi İlan Tarihi Nereden Nereye