Blues Turizm Kurumsal - Araç Arıyorum

Faaliyet Alanlarımız


  • PERSONEL TAŞIMACILIĞI
  • ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
  • GEZİ VE ORGANİZASYON
  • TRANSFER


Firmamız Hakkında

Hizmet verdiğimiz firmaların bize duydukları güvene güveniyoruz

Blues, hizmet sektöründe birçok başarıya imza atmış ortaklarca kurulmuştur ve grubun en genç kuruluşlarından biridir. 2012 yılı sonunda İstanbul’da kurulmuş olan şirket, çok kısa sürede önemli bir büyüme göstermiş ve sektörlerinde saygın birçok şirketi müşterilerinin arasına katmıştır. Blues’un 2020 vizyonu, personel taşımacılığı alanında Türkiye’nin üç büyük markasından biri olmaktır. 2025 yılı hedefiyse markayı uluslararası pazara taşımaktır.

Toplu ve sürekli taşımacılığın yanında kişilere ve gruplara, kısa süreli, süresiz özel ulaşım hizmeti vermekteyiz

Toplu ve sürekli taşımacılığın yanında, kişilere ve gruplara, kısa süreli, süresiz özel ulaşım hizmeti vermekteyiz. Mesela şirketiniz için gezi tertip ettiğinizde, misafirlerinizi havalimanında karşılamak veya onları uğurlamak istediğinizde, biliniz ki Blues zengin kadrosu ve araç yelpazesiyle hizmetinizdedir.

Blues toplam kalite yönetimi modeline uygun olarak örgütlenmiştir ve işinin gerektirdiği tüm kalite belgelerine sahiptir

Şoför standartlarımız, kanun ve tüzüklerin getirdiği mecburi testlerin ötesine uzanır. Şoförlerimizin sadece dikkatli ve yetenekli olmasıyla yetinmez, onların iletişim becerilerinin de iyi seviyede olmasını şart koşarız. Hizmet sektöründeki sorunların önemli kısmının iletişim kazalarından kaynaklandığı bilinciyle hareket ederiz çünkü…

Çalışanlarınızın, personel taşımacılığı hizmetlerinden memnun olmalarını önemsediğinizi biliyoruz. Gerçekten memnun olup olmadıklarını öğrenmenin yoluysa belli bir sistematikle müşteri memnuniyeti anketleri hazırlamak ve Blues olarak bizlerin değerlendirilmesini sağlamaktan geçiyor. Bu konuda isteğinize bağlı olarak sizlerle birlikte anket geliştiriyor, tarafsız, objektif ölçülerle değerlendirilmemize katkı sağlıyoruz.


Firmaya ait ilanlar

İlan Tipi İlan Tarihi Nereden Nereye
ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI 30.11.2017 -20.02.2018 İstanbul--TEPEÖREN İstanbul--CEVİZLİ İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 30.11.2017 -20.02.2018 İstanbul--ALİBEYKÖY VAİLLANT İstanbul--HALKALI İlanı Gör
PERSONEL TAŞIMACILIĞI 30.11.2017 -20.02.2018 İstanbul--beylikdüzü İstanbul--akaretler İlanı Gör